oficiálne stránky 45 - ročnej tradície

Kniha návštev

Dátum 22.01.2012
Vložil Pavel Bilík
Titulok Ať žije rekord

Jsme rádi, že i naše malá skupinka turistů ze sousední Moravy přispěla k vytvoření rekordu v počtu účastníků. Oceňujeme, že i v takovém velkém množství turistů pořadatele vše zvládli a vytvořili společně s počasím nádherně prožitý den. Díky za to.
Turistů z KČT Příbor.

Dátum 06.01.2012
Vložil Ladislav
Titulok Milí kamaráti turisti,


veľmi pekne Vám ďakujem za pozvanie na Vašu akciu. Je mi však veľmi ľúto, že musím toto pozvanie odmietnuť. V tento deň totiž turisti z Košíc pravidelne navštevujú akciu "Výstup na Stromíš z obce Vlachovo" . Ja som organizátorom autobusového "zájazdu" a tak tam musím byť aj keby fúriky padali.
Verím však, že sa stretneme na niektorej akcii, najpravdepodobnejšie asi na stretnutí krasistov na Kľaku. Ideme tam v rámci trojdňovky a ubytovaní budeme v mieste zvanom Hlboké za Bojnicami. Radi Vás tu uvítame. O našich aktivitách sa dočítate viac na našej klubovej stránke www.kvtkosican.szm.com . S pozdravom "HORÁM ZDAR A TURISTOM ZVLÁŠŤ" rodák z divokého západu žijúci na ďalekom východe

Dátum 01.01.2011
Vložil Ľubica T.
Titulok Pozdrav z Turč.Teplíc

Milí moji priatelia turisti!
Žiaľ tohto roku sa mi nebude dať kôli zraneniu prísť medzi Vás.Som z toho smutná, že Vás neuvidím.Prajem Vám krásne počasie,bežkárom veľa snehu, organizátorom hladký priebeh akcie. Užite si to aj za mňa a čoskoro DOVIDENIA na horách!

Dátum 22.01.2011
Vložil Zvalova Zita
Titulok POchod vdaky SNP 22.01.2011

Lubica pozdravujem ta.Dnesna akcia bola super aj pocasie bolo fantasticke.Skore uzdravenie.

Dátum 24.01.2011
Vložil ĽubicaT.
Titulok Re:POchod vdaky SNP 22.01.2011

Ďakujem Zitka už sa teším na prvé stretnutie s milovníkmi prírody z Prievidze a okolia.

 

© 2009 - 2020 pochodvdakysnp@gmail.com

Tvorba web stránok zdarmaWebnode