oficiálne stránky 45 - ročnej tradície

Kniha návštev

Dátum 09.01.2013
Vložil Aktualita o pochode
Titulok infoglobe.sk

"dakujeme za informaciu o Pochode vdaky SNP. Spravu od Vas sme spracovali a vyjde v aktualitach na nasom portali www.infoglobe.sk dna 16.1. 2013." Redakcia Infoglobe.sk

Dátum 07.01.2013
Vložil KST
Titulok Pochod vďaky SNP

https://ww.kst.sk/index.php/aktuality-organizacia-85/pozvanky-z-regionov/915-pochod-vdaky-snp

Dátum 06.01.2013
Vložil Mesto Handlová
Titulok Pochod vďaky SNP 2013

https://www.handlova.sk/index.php?id_menu=80547

Dátum 06.01.2013
Vložil Agentúra TASR
Titulok TURIZMUS: V Cigli a Handlovej sa uskutoční 38. ročník Pochodu vďaky SNP

Cigeľ 6. januára (TASR) – Už 38. ročník Pochodu vďaky SNP sa uskutoční 19. januára v obci Cigeľ (okres Prievidza) a v meste Handlová. Pochod je organizovaný pod záštitou predsedu vlády SR Roberta Fica a zúčastniť sa na ňom môžu nielen členovia Klubu slovenských turistov, ale i široká verejnosť.

Pochod vďaky SNP bol založený telovýchovnou jednotou v Cigli pred 38 rokmi ako prejav pamäti a úcty obetiam vojny. "V súčasnosti Pochod vďaky SNP patrí medzi najvýznamnejšie turistické a lyžiarske zimné akcie takéhoto druhu na Slovensku, vlani sme zaregistrovali takmer 1800 návštevníkov. Naším cieľom je, aby sa aj tento rok mohli početní účastníci pokochať krásami zimnej prírody, odniesli si pekné a príjemné zážitky z nášho podujatia, ktorého hlavná trasa vedie do úžasnej prírodnej rezervácie Biely Kameň v horách medzi Cigľom a Handlovou," priblížil podujatie za organizačný výbor 38. ročníka Pochodu vďaky SNP Ivan Kadlečík.

Na pochode sa môžu zúčastniť organizovaní aj neorganizovaní v telovýchove vo všetkých vekových kategóriách nad 10 rokov a mladšie deti v sprievode dospelých. "V záujme bezpečnosti neodporúčame účasť detí mladších ako 3 roky. Prihlásiť sa možno priamo na prezentácii v Cigli a v Handlovej," upozornil Kadlečík.

Slávnostné otvorenie pochodu bude v Cigli pri Pamätníku padlých o 9.00 h. Organizátori naplánovali celkom tri lyžiarske trasy rôznej náročnosti v dĺžkach dvadsať, desať a šestnásť kilometrov a štyri pešie trasy v dĺžkach desať, pätnásť a dve v dĺžke šesť kilometrov, ktoré sú určené pre mládež a rodiny s deťmi.

Pochod vďaky SNP organizuje Telovýchovná jednota Partizán Cigeľ a Telovýchovná jednota Plameň Handlová v spolupráci s obcou Cigeľ, mestom Handlová, Slovenským zväzom protifašistických bojovníkov, Trenčianskym samosprávnym krajom a Regionálnou radou Klubu slovenských turistov Prievidza.

Dátum 03.01.2013
Vložil Reportpress
Titulok aktualitypress

https://www.reportpress.sk/pochodu-vdaky-snp/

 

© 2009 - 2020 pochodvdakysnp@gmail.com

Vytvorte si web zdarma!Webnode